WASSER MANN - POMPY CIEPŁA SOFATH SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS


KONTAKT

adres ul. Osiedle Leśne 2G
64--305 Bolewice
wielkopolskie
telefon tel. pokaż

tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Firma Wasser Mann istnieje od 1999 roku i specjalizuje się  głównie w montażu kompletnych instalacji grzewczych z pompami ciepła Sofath.

Jesteśmy partnerem marki De Dietrich i Autoryzowanym Koncesjonerem francuskiego producenta pomp ciepła SOFATH. Pompy ciepła montujemy od 2000 roku, a instalacje Sofath od 2003 roku. Wybór instalacji grzewczej to sprawa niezwykle ważna dla Inwestora, bo przecież to decyzja, która wiąże na wiele lat. Każdy zasługuje na instalację sprawdzoną, komfortową, niezawodną i tanią w eksploatacji. Dlatego służymy fachowym doradztwem popartym projektem  wykonawczym i udzielamy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania. Niezawodność pomp ciepła Sofath powoduje, że budzą one coraz większe zainteresowanie i powiększają grono użytkowników. Wszystkim zainteresowanym tą technologią chętnie udostępnimy bogatą listę referencyjną klientów z całej Polski cieszących się z ogrzewania domów i wody użytkowej pompami ciepła Sofath. W siedzibie naszej firmy również zastosowaliśmy najnowszą technologię ogrzewania i chłodzenia przy pomocy pompy ciepła Sofath.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również, nowoczesnej technologii kolektory słoneczne. Posiadamy autoryzację do doboru oraz montażu kompletnych instalacji solarnych służących do ogrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wspomagania centralnego ogrzewania. Kolektory słoneczne, które montujemy, cieszą się najwyższą jakością, posiadają certyfikat SOLAR KEYMARK, spełniają normy jakości PN EN 12975-2 oraz objęte są 12 – letnią gwarancja producenta. Oferujemy również systemy uzdatniania wody , wykonujemy instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne oraz klimatyzacje.

Zależy nam na tym, aby współpraca z nami była dla Państwa całkowicie udana. Jeżeli interesują Państwa nowoczesne kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, klimatyzacja, filtry wodne, pompy ciepła, Gorzów, Zielona Góra, Poznań oraz inne miejscowości w województwie wielkopolskim i lubuskim to główny obszar naszej działalności. Siedziba naszej firmy to Bolewice, ale dojedziemy do Państwa na wskazane miejsce, aby zaprezentować naszą ofertę i przeprowadzić odpowiednie pomiary, a następnie montaż urządzeń. Służymy 24h pomocą!

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9:00 – 17:00